“UzAuto Motors” AJ 13-14-fevral kunlari Namangan shahridagi “Afsonalar vodiysi” bog‘ida o‘tkazilgan Xalqaro avto festivalda  ishtirok etdi.
Tadbir Farg‘ona vodiysidan avtomobil sohasi vakillari, professional hamjamiyat a’zolari hamda avtomobil ishqibozlarini bir maydonda jamladi.
Festival doirasida “UzAuto Motors” AJ Chevrolet brendi ostidagi zamonaviy avtomobil modellari qatorini keng jamoatchilikka taqdim etdi.
Kompaniya ko‘rgazmasi orqali milliy avtomobil sanoatining bugungi salohiyati, zamonaviy texnologiyalar va innovatsion yechimlar namoyish qilindi.
“UzAuto Motors” AJ avtomobil madaniyatini rivojlantirish, yosh mutaxassislarni qo‘llab-quvvatlash hamda avtosport va tyuning yo‘nalishlarini ommalashtirishga qaratilgan tashabbuslarni izchil qo‘llab-quvvatlaydi.

АО «UzAuto Motors» 13-14 февраля приняло  участие в Международном автофестивале, который прошёл в парке «Afsonalar vodiysi» в городе Наманган.
Мероприятие объединило представителей автомобильной отрасли, профессионального сообщества и автолюбителей со всей Ферганской долины.
В рамках фестиваля компания продемонстрировала общественности модельный ряд автомобилей под брендом Chevrolet.
Выставочная зона «UzAuto Motors» презентовала текущий потенциал национальной автомобильной промышленности, современные технологии и инновационные решения.
АО «UzAuto Motors» последовательно поддерживает инициативы, направленные на развитие автомобильной культуры, поддержку молодых специалистов, а также популяризацию автоспорта и тюнинг-индустрии.